Tonos De Trompeta

Tonos De Trompeta 1

Pobierz aplikację trąbka Dzwonki za darmo.

Pobierz aplikację trąbka Dzwonki za darmo.

Pobierz aplikację trąbka Dzwonki za darmo. Zrobiliśmy najlepszą kolekcję najbardziej popularnych dzwonków trąbka, trąbka dźwięków i melodii za darmo. Jeśli lubisz słuchać muzyki na trąbce, czy lubi grać w tę niesamowitą instrumentu muzycznego, top aplikacja jest idealnym wyborem. W tym trąbki pudła można usłyszeć wspaniałe nuty trąbka, a następnie schłodzić dźwięki zmieszane z perkusja, fortepian, gitara i skrzypce. Wystarczy dotknąć klawiatury i wybrać swój ulubiony szybki rytm. Trąbka stosowane w wielu gatunkach muzycznych: jazz, pop, rock.

Trąbka jest popularne instrumenty muzyczne z mosiądzu. Trąbka jest często używany w orkiestrą muzyczny z perkusja, tuba, róg. Będziesz miłował te głośne najlepsze dzwonki. Łatwo którakolwiek z tych darmowe dzwonki jako dzwonek, powiadomienie lub dźwięk alarmu. Trąbka jest popularny instrument dęty, jak i puzon. Pobierz najnowszy dzwonek na telefon lub tablet teraz. To są bardzo ciekawe i śmieszne dzwonki, jak róg, syreny ulicy, dźwięk trąbki trąbka trance, żart stempla. Spróbuj cieszyć się relaksujące dźwięki trąbki. Ciesz się w różnych efektów dźwiękowych trąbka. Naucz dzieci kochają muzykę, a może grać na trąbce lub coś innego. Aplikacja zawiera darmowe trąbki trąbka dzwon fantastyczne dźwięki trąbki jazzowej, notatki, pozytywkę trąbka. Jeśli lubisz hałasu trąbka, teraz możesz mieć go zawsze przy sobie. Nie czekaj pobrać najnowsze dzwonki i gorące melodie teraz. Istnieje wiele rodzajów trąbka, jak kornet, naturalne trąbki lub klasycznej trąbki. Trąbki są jednym z najstarszych instrumentów muzycznych. Są one odtwarzane przez nadmuch powietrza przez zamknięte usta, tworząc brzęczenie. Muzyk, który gra na trąbce nazywa trębacz lub trębacz.

To niesamowite darmo Android aplikacja jest podzielony na dwie części. Pierwsza część obejmuje najnowsze dzwonki, które można zainstalować jako dzwonek lub przypisać fajne dzwonki do każdego z kontaktów! Następna sekcja zawiera niesamowite dźwięki sms i dźwięki powiadomień. Po odsłuchaniu wszystkich dzwonki i melodie można oddzielić najlepsze dzwonki do ulubionych folderów. Nie zapomnij użyć więcej przycisk apps, aby zobaczyć, co jeszcze oferujemy dla Ciebie i pamiętaj, aby zawsze mieć najlepsze dźwięki dla urządzenia z systemem Android!

Główne cechy:

Ustaw jako dzwonek

Asign do kontaktów

Wybierz ulubione

Ustaw jako dźwięk wiadomości, powiadomienia lub alarmu

Dźwięk używane w aplikacji są na licencji domeny publicznej i / lub kreatywny licencji Commons

Aplikacja jest testowana na wielu urządzeniach z systemem Android

— Muzyka i radio —

Tonos De Trompeta

Download

Tonos De Trompeta 1